Konsolbord 1800-talets mitt

798696

KONSOLBORD, 1800-talets mitt, fanerat med mahogny, skuren dekor, höjd ca 82, 77x37 cm

Smärre torrsprickor, mindre åldersrelaterat slitage, lös dekordel

Möbler, Soffbord, sidobord

Linnégatan 21, Norrköping

Konsolbord 1800-talets mitt

Budhistorik (10 bud)
6120457
6118859
750
6118609
700
6118349
650
6112519
600

Slutpris SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.