Karmstolar 1 par Frankrike 1800-talets andra hälft

798695

KARMSTOLAR, 1 par, Frankrike, 1800-talets andra hälft, förgyllda och bronserade, skuren dekor, fast stoppad sits, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, klädsel med fläckar

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (10 bud)
6118347
6118346
1 400
6118345
1 300
6109054
6107729
550

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.