Sybord senempire 1800-talets första hälft

798694

SYBORD, senempire, 1800-talets första hälft, fanerat med mahogny, sarg med låda, höjd 73, 57 x 45cm

Slitage, fanerskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns

Möbler, Soffbord, sidobord

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (6 bud)
6117621
1 600
6117597
6117596
6116274
6114429

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.