Bord Karl Johanstil

798692

BORD, Karl Johanstil, 1800-/1900-tal, fanerat med mahogny, fyrdelad pelarfot med svärtad dekor, skiva med intarsia, lådor i sarg, höjd ca 71, diameter ca 90 cm

Smärre repor och märken, någon mindre torrspricka

Möbler, Soffbord, sidobord

Linnégatan 21, Norrköping

Bord Karl Johanstil

Budhistorik (5 bud)
6118730
6120723
6118730
900
6120722
850
6118730

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.