Salongsbord 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

798691

SALONGSBORD, 1800-tal, fanerat med mahogny, fyrdelad rikligt skuren pelarfot, med hjultrissor, oval skiva, höjd ca 77,129x79 cm

Smärre repor och märken

Möbler, Soffbord, sidobord

Linnégatan 21, Norrköping

798691 - Salongsbord 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Salongsbord 1800-tal

Budhistorik

1 dag kvar
Avslutas 2020-08-05
14:20   (15:20 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.