Karmstolar 1 par gustaviansk stil

798690

KARMSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, gråmålade, bronserad skuren dekor, medaljongrygg, fast stoppad sits, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, klädsel med fläckar

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (15 bud)
6114214
6112894
6112893
1 900
6112892
1 800
6112891
1 600

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.