Skrivskåp senempire 1800-talets mitt

798689

SKRIVSKÅP, senempire, 1800-talets mitt, fanerat med mahogny, överdel med kolonner, välvda dörrar, rullklaff, utdragbar skrivskiva, tvådelat, höjd ca 205, 120x62 c

Smärre skador

Möbler, Skåp, byråer

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (8 bud)
6114108
2 600
6113567
2 400
6109398
6109036
1 800
6109034
1 700

Slutpris SEK:
2 600
267 EUR, 304 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 1084 kr.