Stolar nyrokoko

798688

STOLAR, 4 st, nyrokoko, sent 1800-tal, rikligt skuren dekor, fast stoppad sits, sitthöjd ca 49 cm

Smärre åldersrelaterat slitage

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Stolar nyrokoko

Budhistorik (3 bud)

6118437
550
6110147
6106684

Slutpris SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.