Stolar 6 st 1800-tal

798687

STOLAR, 6 st, 1800-tal, bambuimitation, fast stoppad sits ursprunglingen med rotting, sitthöjd ca

Instabila, slitage, klädsel med skador

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Stolar 6 st 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
6113908
2 400
6113574
6109055
1 400
6105650
6104763

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.