Byrå

798685

BYRÅ, 1800-tal, 5 lådor, marmorerad, nyckel saknas, höjd ca 103 samt 118x47 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Byrå

Budhistorik (17 bud)
6121002
4 800
6120935
4 600
6120626
4 400
6120930
4 400
6120626
4 200

Slutpris SEK:
4 800
493 EUR, 562 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.