Börge Mogensen klaffbord

798684

BØRGE MOGENSEN, klaffbord, etikettmärkt Fredericia Stolefabrik, Danmark, höjd ca 54, 81 x 81 ( 161) cm

Repor, slitage, märken

Möbler, Övriga möbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Börge Mogensen klaffbord

Budhistorik (1 bud)

6123432
2020-08-07 19:19:18

2020-08-07 kl 19:22
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.