Ragnhild Nordensten oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

798683

RAGNHIILD NORDENSTEN (1888-1951): Sevilla, signerad och daterad Ragnhild Nordensten -21, olja på duk, 32x35 cm

Fack 1

798683 - Ragnhild Nordensten oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (5 bud)
6110157
550
6108597
500
6108597
450
6110156
6108597

1 dag kvar
Avslutas 2020-08-05
20:26   (21:26 )
AKTUELLT BUD SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.