Soffa Samsas Carl Malmsten

798678

CARL MALMSTEN, soffa, "Samsas", textilklädsel, ben i bok, längd ca 180 cm, sitthöjd ca 40 cm

Skador, slitage, fläckar

Möbler, Soffor, Design

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Soffa Samsas Carl Malmsten

Budhistorik (3 bud)

6122702
1 400
6123658
1 300
6122702

Slutpris SEK:
1 400
144 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.