Skedar mm i silver

798673

BESTICK, silver, 1900-tal, mestadels teskedar, vikt ca exl. sax samt såsslev ca 524 g

Gravyr, slitage

Silver

Monter 17

Skedar mm i silver

Budhistorik (9 bud)
6107199
2 600
6117515
2 400
6107199
6117141
6107199
1 600

Slutpris SEK:
2 600
267 EUR, 304 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.