Korgmöbel

798670

SOFFGRUPP, (4 dlr), bestående av soffa, bord samt 2 st fåtöljer, 1900-talets andra hälft, vitmålad bambu och rotting, lösa plymåer med textil klädsel, sitthöjd ca 40, soffans längd 200 cm, ovalt bord med glasskiva höjd ca 53 cm, 140x80 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor, märken med bortskavd färg

Möbler, Övriga möbler

Korgmöbel

Budhistorik (7 bud)
6121096
6121095
900
6121092
850
6121087
6109912
750

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.