Kerstin Hörlin Holmqvist sideboard

Föregående | Översikt | Nästa

798662

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQUIST, sideboard, Triva-serien, för Nordiska kompaniet, 1960-tal, mahognyfanér, beslag av mässing, fem lådor i sargen samt hyllplan nedtill, höjd ca 77, 124 x 50 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor, märken och slag, 1 nyckel medföljer och kan hämtas vid utlämningen

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 2

798662 - Kerstin Hörlin Holmqvist sideboard
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (3 bud)

6113458
700
6113456
6108310

1 dag kvar
Avslutas 2020-08-06
18:46   (19:46 )
AKTUELLT BUD SEK:
700
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.