Byst

798657

BYST, Venus de Milo,1900-talets andra hälft, gips, höjd ca 70, största bredd 48 cm

Mindre fläckar, slitage

Diverse, Konst, Skulpturer

Rum 1

Byst

Budhistorik (42 bud)
6121077
7 000
6121082
7 000
6121077
6 800
6121079
6 600
6121077
6 400

Slutpris SEK:
7 000
720 EUR, 820 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.