Gungstol 1950-tal

798656

GUNGSTOL, 1900-talets mitt, mörkbetsad och lackerad trästomme, ryggstöd med ribbor, sitthöjd ca 45, rygghöjd 110, bredd 57 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, märken och repor, lös plymå medföljer, torr stoppning

Möbler, Stolar

Rum 11

Gungstol 1950-tal

Budhistorik (1 bud)

6121051
2020-08-06 18:33:29

2020-08-06 kl 18:40
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.