Slagbord 1800-tal

798654

SLAGBORD, 1800-tal, furu, 72, 114x38, vardera slag 65, 2 iläggsskivor vardera 70 cm

Senare skivor, bruksslitage

Möbler, Matbord

Rum 4

Slagbord 1800-tal

Budhistorik (20 bud)
6113780
5 200
6113723
5 000
6113776
5 000
6113723
4 400
6113131
4 200

Slutpris SEK:
5 200
535 EUR, 609 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.