Bokhyllor Bohlin

798641

JONAS BOHLIN, "Cell", bokhyllor, 2 st, formgivningsår 1999, grålackerade, sockel i ek, skyltmärkning, höjd inkl sockel ca 80, 75x30 cm

Slitage, ytskador

Möbler, Hyllor, Design

Rum 22

Bokhyllor Bohlin

Budhistorik (13 bud)
6115704
2 400
6115003
6114568
6115002
1 900
6114568
1 800

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.