Byrå Sandell Bohlin

Föregående | Översikt | Nästa

798640

THOMAS SANDELL & JONAS BOHLIN, "Snö A2", byrå, Asplund, formgivningsår 1994, vitlackerad, sockel i björk, höjd ca 59, 90x45 cm

Slitage, ytskador, senare bemålning (toppskiva)

Möbler, Skåp, byråer, Design

Rum 6

798640 - Byrå Sandell Bohlin
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Byrå Sandell Bohlin

Budhistorik (7 bud)
6113702
850
6111694
6109742
600
6109404
550
6109127
500

7 timmar 58 minuter kvar
Avslutas 2020-08-04
16:06   (17:06 )
AKTUELLT BUD SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.