Karmstol Louis XIV-stil

798609

KARMSTOL, 1900-tal, Louis XIV-stil, bemålad, skuren dekor, klädsel i plysch, lös sittplymå, sitthöjd ca 52 cm

Brukslitage, smärre färgbortfall

Möbler, Fåtöljer

Rum 3

Karmstol Louis XIV-stil

Budhistorik (23 bud)
6115191
1 700
6114978
1 600
6114197
6114976
6114197
1 400

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 199 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.