Bord med belyst glasskiva

798606

BORD med belysning, 1930/40-tal, fanerat i alm, med hyllor, bordsskiva i slipad råglasskiva med dekor av blommor och fjärillar, höjd 57, diameter 90 cm

Mindre fanérskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 20

Bord med belyst glasskiva

Budhistorik (5 bud)
6113951
500
6113863
450
6112302
6112301
6105222

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.