Bord

798605

BORD, 1900-talets slut, med udragbar skiva på ena kortsidan, valnöt, patinerat, höjd ca 76 samt 271x93, förlängningsskivan 70x68 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Bord

Budhistorik (39 bud)
6121071
11 500
6121055
11 000
6121039
10 500
6121052
10 500
6121039
9 600

Slutpris SEK:
11 500
1 182 EUR, 1 347 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.