tbord

Föregående | Översikt | Nästa

798603

BORD, 1800-tal, barockstil, löst liggande skiva, betsat trä, höjd ca 78 samt 194x79 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Matbord

Rum 6

798603 - tbord
Din e-postadress

Fråga
Skicka
tbord

Budhistorik (12 bud)
6113936
3 200
6111402
6111626
6111402
2 800
6111624
2 600

2 dagar kvar
Avslutas 2020-08-06
18:34   (19:34 )
AKTUELLT BUD SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.