Bankett

798602

BANKETT, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, bemålad, stoppad och klädd med rutig textil, höjd ca 45 samt 170x32 cm

Slitage, några fläckar

Möbler, Övriga möbler

Hylla 6

Bankett

Budhistorik (54 bud)
6121060
9 200
6121049
9 000
6121059
9 000
6121049
8 800
6121058
8 600

Slutpris SEK:
9 200
946 EUR, 1 077 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.