Sideboard

798600

SIDEBOARD, 1900-talets första hälft, 4 lådor, två luckor fällbara på mitten, genombruten sarg, svartmålad, höjd ca 84 samt 218x55 cm

Några delar av bakstycket lösa, kompletterad, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 3

Sideboard

Budhistorik (46 bud)
6120977
11 000
6121017
10 500
6120977
10 000
6121016
9 800
6120977
9 600

Slutpris SEK:
11 000
1 131 EUR, 1 288 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.