Vitrinskåp

798595

VITRINSKÅP, 1900-talets slut, tvådelat, undre delen med luckor och utdragbra skivor, övre delen vitrin med bakomliggande hyllor, bemålad i bruten vit ton, nycklar finns ej, höjd ca 240 samt 194x45 cm

Slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Vitrinskåp

Budhistorik (37 bud)
6120896
12 000
6120890
11 500
6120888
11 000
6114106
10 500
6114106
9 400

Slutpris SEK:
12 000
1 234 EUR, 1 405 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.