Golvlampa

Föregående | Översikt | Nästa

798594

GOLVLAMPA, 1940/50-tal, svärtad metallstomme, rödlackerad ställbar skärm, höjd ca 110 cm

Mindre slitage

Belysning, Golvlampor

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

798594 - Golvlampa
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Golvlampa

Budhistorik (24 bud)
6109805
1 900
6109626
1 800
6109565
1 700
6108889
1 600
6109564

1 dag kvar
Avslutas 2020-08-06
18:20   (19:20 )
AKTUELLT BUD SEK:
1 900
195 EUR, 222 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.