Korgstolar ett par

798592

KORGSTOLAR, ett par, 1900-tal, svärtat underrede, sitthöjd ca 37 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Korgstolar ett par

Budhistorik (2 bud)

6120883
6112985

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.