Anita Fröding oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

798591

ANITA FRÖDING (född 1942): "Poem om höstväg", monogramsignerad, olja på duk, 80x100 cm

Fack 15

798591 - Anita Fröding oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Anita Fröding oljemålning

Budhistorik (1 bud)

6106992
2020-07-31 16:41:07

1 dag kvar
Avslutas 2020-08-05
14:12   (15:12 )
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.