Anita Fröding oljemålning

798590

ANITA FRÖDING (född 1942): "Unga trallande toner", monogramsignerad, olja på duk, 80x100 cm

Fack 15

Anita Fröding oljemålning

Budhistorik (4 bud)

6117351
6116337
6106999
6106876

Slutpris SEK:
308 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.