Igge Karlsson oljemålning

798571

IGGE KARLSSON (1932-2009): Högsommardag, signerad och daterad Igge K -58, olja på duk, ca 37x44 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 13

Igge Karlsson oljemålning

Budhistorik (9 bud)
6118177
1 300
6117867
6117867
6118175
6117867
550

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 152 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.