Agda Holst oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

798569

AGDA HOLST (1886-1976): Blomsterstilleben, signerad och daterad Agda Holst 1951, olja på pannå, bildmått ca 44x31 cm

Tavelvagn 3

798569 - Agda Holst oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Agda Holst oljemålning

Budhistorik (15 bud)
6115672
2 400
6115635
6115623
6115554
1 900
6115548
1 800

4 timmar 34 minuter kvar
Avslutas 2020-08-05
20:02   (21:02 )
AKTUELLT BUD SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.