Matgrupp England 1900-tal

798563

MATGRUPP, 7 dlr, England, 1900-talets andra del, fanér i idegran, bestående av. matbord med 2 iläggsskivor a 50 cm, höjd ca 74, 155 x 102 cm, 4 stolar samt 2 karmstolar, sitthöjd ca 47 cm

Mindre märken, bruksslitage

Möbler, Matsalsmöbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Matgrupp England 1900-tal

Budhistorik (16 bud)
6116830
6120812
6116830
950
6120811
900
6116830
850

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.