Spegel gustaviansk stil

798553

SPEGEL, 1900-tal, gustaviansk stil, oval form, förgylld, dekor i pastellage, ca 80x53 cm

Speglar

Rum 4

Spegel gustaviansk stil

Budhistorik (23 bud)
6117906
1 800
6117824
1 700
6112553
1 600
6108688
6108687
1 400

Slutpris SEK:
1 800
185 EUR, 211 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.