Göteborgsstolar ett par

Föregående | Översikt | Nästa

798550

GÖTEBORGSSTOLAR, ett par, 1900-talets början, mahognyfanér, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

798550 - Göteborgsstolar ett par
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Göteborgsstolar ett par

Budhistorik

2 dagar kvar
Avslutas 2020-08-06
17:42   (18:42 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.