Sidobord

798547

SIDOBORD, tidigt 1900-tal, gustavianks stil, Frankrike, mahogny dekorelement av mässing, kalcit, höjd ca 80, 86x32 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Sidobord

Budhistorik (29 bud)
6120787
5 400
6120782
5 200
6120780
5 000
6120778
4 800
6120774
4 600

Slutpris SEK:
5 400
555 EUR, 632 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.