Henrik allert

798544

HENRIK ALLERT (född 1937): komposition, signerad Henrik Allert, 56/135, daterad -03, färglitografi , ca 40x30 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 10

Henrik allert

Budhistorik (21 bud)
6120817
1 400
6120816
1 300
6120808
6120800
6120802

Slutpris SEK:
1 400
144 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.