Barnsekretär

798515

BARNSEKRETÄR, 1800-tal, bestad ek, fällbar klaff, bakomliggande hyllplan med skedhylla, höjd 102, 55x33 cm

Slitage, renoverad och kompleterad

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Barnsekretär

Budhistorik (9 bud)
6110788
6110564
1 700
6105450
1 600
6103637
1 300
6103636

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.