Soffa

Föregående | Översikt | Nästa

798498

SOFFA, 1900-talets andra hälft, 2-sits, klädd i Josef Franks "Vägen" i rosa, sitthöjd ca 50, längd 150 cm

Ben med slitage, fläckar

Möbler, Soffor

Rum 21

798498 - Soffa
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Soffa

Budhistorik (1 bud)

6112387
2020-08-03 12:55:45

1 dag kvar
Avslutas 2020-08-05
21:10   (22:10 )
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:
10 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.