Salongsgrupp gustaviansk stil

798497

SALONGSGRUPP, 5 dlr, 1900-tal, gustaviansk stil, vitmålat, bestående av 4 karmstolar, sitthöjd ca 45, bord med glasskiva, höjd ca 79, diameter 84 cm

Klädsel med fläckar, stomme med märken, slitage, repor

Möbler, Övriga möbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Salongsgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (17 bud)
6115700
6115572
6115699
6115572
900
6114872
850

Slutpris SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.