Skrivbyrå empire

798494

SKRIVBYRÅ, 1800-talets början, empire, fanerad i mahogny, beslag i pressad mässing, översta lådan med skrivinredning, höjd ca 87, 104x47 cm

Nycklar finns

Fanerskador, fläckar, slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Skrivbyrå empire

Budhistorik (5 bud)
6118665
700
6116275
600
6111974
550
6107487
500
6106189
450

Slutpris SEK:
700
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.