BROR BOIJE Junker fåtöljer 2 st

798493

BROR BOIJE, "Junker", fåtöljer, 2 st, för DUX, 1970-tal, stomme av bok, canvas, armstöd i brunt skinn samt stoppad dyna, sitthöjd ca 35 cm

Bruksslitage, enstaka mindre fläckar/smuts förekommer kring dynor

Möbler, Stolar, Design

Rum 12

Budhistorik (20 bud)
6120552
4 200
6120356
6120356
3 800
6119893
3 600
6117424
3 400

Slutpris SEK:
4 200
432 EUR, 492 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.