Stegstol

798478

STEGSTOL, 1960/70-tal, furu, höjd ca 66,5

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 9

Stegstol

Budhistorik (6 bud)
6120679
550
6120535
500
6120411
450
6119792
6111360

Slutpris SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.