Cafémöbler hängstol Fermob

798456

FERMOB, "Montmartre", stolar, 1 par, bord, hängstol, Frankrike, pulverlackerat stål, sitthöjd 45 cm

Delvis blekt yta, brukslitage, smärre ytskador

Möbler, Stolar

Rum 8

Cafémöbler hängstol Fermob

Budhistorik (20 bud)
6112605
3 400
6112622
3 200
6112605
6112614
6112605
2 600

Slutpris SEK:
3 400
350 EUR, 398 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.