Barstolar

798452

BARSTOLAR (2), 1 par, 1900-talets andra hälft, enligt uppgift danska, benställning i patinerat järn, klädda i brunt skinn, sitthöjd ca 70 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 3

Barstolar

Budhistorik (18 bud)
6120593
2 600
6120364
2 400
6118777
6120363
6118777

Slutpris SEK:
2 600
267 EUR, 304 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.