Matbord med marmorskiva

798440

MATBORD, 1900-talets andra hälft, skiva i marmor, underrede i furu, låda i sargen, svarvade ben, höjd 77, 87x150 cm

Bruksslitage

Möbler, Matbord

Rum 8

Matbord med marmorskiva

Budhistorik (13 bud)
6108023
2 600
6112363
2 400
6108023
6111701
6108023
1 900

Slutpris SEK:
2 600
267 EUR, 304 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.