Oscar Reuterswärd litografier

798404

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): Omöjliga figurer,(3), färglitografier, samtliga signerade och numrerade 131/190, bladmått ca 71x50 cm

Lösa blad, varav ett med litet veck

Oscar Reuterswärd litografier

Budhistorik (7 bud)
6117758
6109115
6109115
6109114
950
6109112
750

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.