Bert Håge Häverö

798400

BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014), färglitografier, (2), Skärgårdsgubbar och Pimpelfiske, båda signerade Bert Håge Häverö, Skärgårdsgubbar daterad - 78, numrerad 124/360, bildmått ca 46x37 cm, Pimpelfiske daterad - 77, numrerad 45/310, bildmått ca 45x38 cm

Ställvis gulnad, ej examinerade ur ram

Fack 43

Bert Håge Häverö

Budhistorik (1 bud)

6118538
2020-08-05 21:11:00

2020-08-06 kl 16:08
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.